Květen 2013

O čokoládě

23. května 2013 v 22:20 Fotky
Cítím se velmi... hmotná. A nejen proto, že jsem fakt ztloustla. Občas jdu po ulici a dívám se kolem a všichni jsou tak jiní... Občas jdu po ulici a dívám se kolem a všichni jsou tak stejní... A občas jdu po ulici... a není tam nikdo.
There is no you, there is only me.
There is no fucking you, there is only me!
Nepomáhá to. Nepomáhá to a já nemám tušení proč. Člověk by měl znát alespoň důvod, když už nic jiného.
Chtělo by to čokoládu. Hodně čokolády. Tolik čokolády, že bych strávila celý život jenom tím, že bych ji jedla! A sem tam bych si dala přestávku na sex. To by byl život snů...


Nadpis

17. května 2013 v 21:11 Fotky
Nějak moc sleduji filmy poslední dobou. Člověka to dostane jinam. Jen nevím, jestli to je v mém případě úplně to pravé...
Dnes se mi zdál zvláštní sen - tedy zvláštnější než obyčejně. Střílela jsem po nějaké dívce, ale ona ne a ne zemřít... byla už úplně rozstřílená, ale nekrvácela, jen mi pořád říkala, že za nic nestojím, že se musím víc snažit. A potom jsem se s ní vyspala... měla něco napsané na hrudníku, ale nevím už co to bylo. Je mi teď vždycky tak divně, když se vzbudím. Ale nakonec je střílení děvčat jednou z lepších možností.
Jednou bych opravdu chtěla nekoho zabít... chtěla bych vědět, chtěla bych to cítit, ty výčitky, ten šok... Slyšet jak křičí.
Já vím. Jsem moc romantická.
Tenhle rok dopadne dobře. Slibuji. Snažím se, vážně se snažím přestat myslet a přestat vzpomínat, snažím se nepředstavovat si, nebýt hloupá.
Stanu se menším a ještě menším,
až budu nejmenším na celém světě.

Víte, proč spadla ta holčička z houpačky? ...


Nebe

3. května 2013 v 21:48 Fotky
Přála bych si být z jiné planety... být z jiné planety a nevědět o tom... A mít oči jako nebe a taky oblohu uvnitř hlavy a nemyslet na nepředstavitelné nekonečno... hm... mohla bych pokračovat.
Jednou se naučím všechno co chci, budu vzdělaná a moudrá, budu naplněná a budoucnost mě nebude děsit. Ani minulost. Jsem spokojená. Velmi.