Nebudu

1. července 2013 v 16:46 |  Fotky
Občas by mě zajímalo, jak to vlastně dělám. Je to rok od roku horší a horší... čím jsem starší, tím více se stávám vším, co tolik nesnáším - a nikam to nevede.
("Nebudu,
nebudu,
nebudu
tvým andělem strážným...")
Tak jsem si alespoň místo krátkého rozumu pořídila dlouhé vedení, je to zvláštní, protože mě to vlastně nesere ani nemrzí zdaleka tolik, jak by mělo a já si na to pravděpodobně velmi brzo zvyknu. Pořád jsem krásná. :D
Něktěří lidé mě asi zabijí... ale co už. Když ne já, třeba někdo jiný.
Jsem prý nepříjemná a nenávistná, to vše bez předchozího varování, ale vem to čert, člověk by měl hledat hlouběji a počítat se vším. Já to tak dělám a už mě dlouho nikdo nezklamal.
Měla bych se cpát italskou renesancí a barokem a vědět, kdy se narodil Niépce, ale nemůžu si pomoct a stále si říkám, že je ještě čas... Nakonec: "čas není důležitý... důležitý je jenom život." Škoda jen, že to spolu často dost úzce souvisí.
Hm... mám strašnou, strašnou chuť na maso, snědla bych celého vola a nevím vlastně proč. :D
Nemám ráda ten pocit, kdy vám je z něčeho úzko a jste nervózní, ale ať děláte co děláte, nemůžete si vzpomenout, co to zatraceně je.
Jsem tisíckrát líná.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bezejmenné Esko Bezejmenné Esko | Web | 6. července 2013 v 11:39 | Reagovat

Ten začátek mi hrozně připomíná tu písničku od Krchovského: " Vším co jsem nebyl, byl jsem rád. Vším co jsem byl, nebyl jsem rád."
+ Krásná fotka. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama